Zestaw do zarabiania przewodów hamulcowych


Zestaw do zarabiania przewodów hamulcowych


P.H. BAU-TEC

42-200 Częstochowa , Wilsona 30

Numer telefonu: 782 22 88 32

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Zestaw do zarabiania przewodów hamulcowych

BAU-TEC to profesjonalny sklep, który oferuje w asortymencie różnego rodzaju narzędzia oraz urządzenia, które sprawdzą się w warsztatach specjalistów, ale także hobbystów. Nie ważne, czy mowa o pomieszczeniu elektryka, o warsztacie samochodowym czy każdym innym - BAU-TEC dostarcza tego, co potrzebne, by naprawy, remonty oraz inne prace wykonywać w sposób sprawny, rzetelny oraz przede wszystkim bezpieczny. Jednym z produktów cieszących się popularnością jest zestaw do zarabiania przewodów hamulcowych, który znajduje się tu w doskonałej cenie oraz z gwarancją długiego użytkowania.

W jaki sposób korzystać z tego rodzaju urządzenia? Na stronie sklepu bau-tec.pl znajduje się instrukcja dotycząca procesu zarobienia, a na blogu można przeczytać wiele ciekawostek z branży. Jest to szeroka, nieustannie aktualizowana propozycja.

  • Zestaw do zarabiania przewodów hamulcowych do mojego warsztatu samochodowego kupiłem w P.H. BAU-TEC, która specjalizuje się w tego typu sprzętach. Bardzo dobry kontak i jeszcze lepszy sprzęt.
    2018-07-12 11:29:14
    przez: Tracktour
    Ocena: 4

Pobliskie firmy:

GlassForm


Strzemieszycka 109, Dąbrowa Górnicza

Zobacz >

SchodyModern


Strzemieszycka 109, Dąbrowa Górnicza

Zobacz >

Foto4Fun


Jaworowa 4, Będzin

Zobacz >