Pokaz iluzjonisty | „MTM” Jędrzej Bukowski


Pokaz iluzjonisty | „MTM” Jędrzej Bukowski


„MTM” Jędrzej Bukowski

53-237 Wrocław, Wróbla 42

Numer telefonu: +48 606 955 466

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Pokaz iluzjonisty | „MTM” Jędrzej Bukowski

Chcesz zamówić pokaz magicznych sztuczek na przyjęcie dla dzieci, ale nie wiesz, gdzie najlepiej się zgłosić? Zależy Ci na tym, aby zatrudnić profesjonalistów, którzy doskonale będą znali się na swojej profesji i przeprowadzą wspaniałe show, które zapadnie wszystkim młodym widzom w pamięć i pobudzi ich kreatywność oraz wyobraźnię? Polecamy Ci w takim razie usługi profesjonalnej firmy Bukowski Magic. U nich pokazy iluzjonisty wykonywane są przez doświadczonego fachowca, który zajmuje się sztuczkami magicznymi od lat. Dopasowuje swój program do wieku odbiorców, dzięki czemu nie musisz się obawiać, że dzieci zobaczą coś nieodpowiedniego dla nich. 
Na stronie internetowej bukowskimagic.com dostępna jest cała oferta tej firmy. Zajrzyj tam koniecznie już teraz i zapoznaj się z ich usługami. Sprawdź, na jakich wydarzeniach mogą się dla Ciebie pojawić i skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby ustalić szczegóły Waszej współpracy. 

  • Na urodzinach moich dzieci był iluzjonista na tylko 30 minut ale zrobił takie show, że wszystkie dzieci były wpatrzone w niego jak w obrazek.
    2019-03-26 11:16:17
    przez: Tymon Czarnecki
    Ocena: 5

Pobliskie firmy:

SuperAutoMarket


Trzebnicka 31, Wrocław

Zobacz >

Alejafantazji.pl


Al. Jana Pawła II 7, Luboń

Zobacz >

GoldenDreams Paweł Sekuła


Jana Pawła II 86B, Lubin

Zobacz >