Rolety Opole


Rolety Opole


SEDOM

46--04 Biestrzynnik koło Opola, Jacka 1A

Numer telefonu: +48 77 465 11 31

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Rolety Opole

Zastanawiasz się, jak zabezpieczyć dom przed włamaniem? Zamówiłeś już odpowiednie, antywłamaniowe drzwi, ale problemem w dalszym ciągu pozostają okna? Może w takim razie weźmiesz pod uwagę rolety z Opola, które wykonane są z lekkiego, ale trwałego aluminium w kolorze wybranym przez klienta. Co prawda rolety najlepiej wyglądają we wnęce okiennej, ale jeśli właściciel domu nie będzie chciał ich montować na stolarce okiennej, to z powodzeniem można je założyć także na ścianie. 

Rolety możesz zamówić na stronie sedom.com.pl, wypełniając formularz, a jeśli trudno Ci podjąć decyzję co do sposobu montażu, zawsze możesz zwrócić się do pracowników firmy z prośbą o radę.

Oprócz właściwości antywłamaniowych rolety stanowią także barierę dla wiatru, deszczu i śniegu zimą, natomiast latem z powodzeniem powstrzymają promienie słoneczne i panujący na zewnątrz upał. Sterować nimi można ręcznie, za pomocą nadajnika naściennego lub pilota, elektrycznie, a nawet poprzez system inteligentnego domu ze smartfonu.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Alejafantazji.pl


Al. Jana Pawła II 7, Luboń

Zobacz >

GoldenDreams Paweł Sekuła


Jana Pawła II 86B, Lubin

Zobacz >