Szymon Maciak | Magik na urodziny Warszawa


Szymon Maciak | Magik na urodziny Warszawa


Szymon Maciak

92-624 Łódź, Ozdobna 9a

Numer telefonu: 694398827

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Szymon Maciak | Magik na urodziny Warszawa

Propozycje, które dla klientów przygotował Szymon Maciak są godne uwagi. To artysta z bogatym doświadczeniem w zakresie kreowania pokazów iluzji, jakie zapadają w pamięć wszystkim, którzy je zobaczą. Mamy do czynienia z twórcą z ogromną praktyką, jaki każdego dnia doskonali swój zawodowy warsztat. Wszystko po to, aby publiczność miała szansę zapoznać się z unikalnymi spektaklami. Uznanie, którym cieszą się takie pokazy nie jest dziełem przypadku.

Okoliczności w jakich widowisko może się odbywać są bardzo odmienne. Wielką frajdę takie wydarzenia sprawiają z całą pewnością młodym osobom. Magik na urodziny w Warszawie to całkiem popularny sposób na to, aby nadać przyjęciom szczególnej oprawy. To wielka atrakcja dla dzieciaków, aczkolwiek dorośli także ze sporym zainteresowaniem oglądają to, co przygotował artysta. Iluzjonista polecany w tym miejscu potrafi zachwycić odbiorcę w dowolnym wieku.

  • Widowiska pana Szymona są zawsze bardzo wciągające widzów w świat iluzji. Myślę, że dobrym pomysłem jest zaproszenie go na urodziny dziecka, jak i ja zrobiłam i goście byli zachwyceni i rozemocjonowani po jego występie. :)
    2018-10-08 12:50:45
    przez: wuppuct
    Ocena: 4

Pobliskie firmy:

Xfelgi.pl


Piotrkowska 4C, Poniatów

Zobacz >

Hurtownia-Kesi


Sadowa 3, Ksawerów

Zobacz >

Butik-Kesi


Sadowa 3, Ksawerów

Zobacz >