http://laxocare.pl/ • Praca dla opiekunki w niemczech


http://laxocare.pl/ • Praca dla opiekunki w niemczech


LAXO Care Sp. z o.o.

61-131 Poznań, Katowicka 11

Numer telefonu: +48 61 666 29 93

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy http://laxocare.pl/ • Praca dla opiekunki w niemczech

Legalna praca dla opiekunki w Niemczech stanowi okazję do realizacji potrzeby pomagania innym oraz zarobienia wysokich środków finansowych. LAXO Care jest firmą, która zajmuje się zatrudnianiem w tym charakterze osób, które wykazują się empatią i zrozumieniem dla starszych i schorowanych. Ważna jest również umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z takimi ludźmi i wspierania ich w wykonywaniu codziennych czynności.

Oferty przygotowane przez LAXO Care są zróżnicowane, co umożliwia ich odpowiednie dopasowanie do oczekiwań podopiecznych i zatrudnianych do pomagania im. Z pomocą profesjonalnych i doświadczonych pracowników łatwo odnajdziesz odpowiednie ogłoszenie. Firma zajmie się właściwa organizacją Twojego wyjazdu i sprawdzeniem warunków, w których będziesz miała dla niej pracować za granicą.

  • Miałam raz okazję pracować jako opiekunka w Niemczech. Praca była realizowana właśnie przez LAXO Care. Bardzo miło wspominam doświadczenia w tej pracy. Sama organizacja i wyjaz przebiegało bardzo sprawnie, a sama opieka to czysta przyjemność.
    2018-07-12 11:29:14
    przez: melonina
    Ocena: 5

Pobliskie firmy:

Praktyka Stomatologiczna Sebastian Wolny


os. Jana III Sobieskiego 104, Poznań

Zobacz >

Zdrowy Sen


Krzywoustego 68, Poznań

Zobacz >

Ogrody Porosa


Rubież 14b, Poznań

Zobacz >