Architekt wnętrz śląsk


Architekt wnętrz śląsk


"Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka

40-276 Katowice, Pułaskiego 17

Numer telefonu: 505 076 484

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Architekt wnętrz śląsk

Architekt wnętrz to coraz popularniejszy zawód, który z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Nic dziwnego. Każdy chcesz mieszkać w domu lub mieszkaniu dokładnie takim, jaki sobie wymarzył. Samemu często ciężko jest taki cel osiągnąć. Oliwia Drobnicka w swoje projekty wkłada cały swój profesjonalizm i umiejętności, a także serce i indywidualne podejście do każdego klienta.

Architekt wnętrz pracująca na Śląsku posiada własną stronę oliwiadrobnicka.pl, na której dostępne są wszystkie najważniejsze informacje, z którymi może zapoznać się każdy zainteresowany. Na pierwszym miejscu liczą się dla niej potrzeby i wymagania klientów. Podstawą każdego wnętrza jest dla niej funkcjonalność. Przecież w domu się żyje, gotuje, wykonuje czynności, często także pracuje. W swoich pracach nauczyła się okiełznać pokusę artystyczną i stawia przede wszystkim na wygodę mieszkańców.

  • Nie masz pomysłu na to, jak urządzić wnętrze swojego domu? Myślę, że fachowa pomoc architekta, jakim jest pani Oliwia Drobnicka, będzie najlepszym rozwiązaniem. To specjalista z prawdziwego zdarzenia.
    2019-05-16 14:52:28
    przez: pirreal
    Ocena: 4

Pobliskie firmy:

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

Zobacz >

GlassForm


Strzemieszycka 109, Dąbrowa Górnicza

Zobacz >

SchodyModern


Strzemieszycka 109, Dąbrowa Górnicza

Zobacz >