https://pszczoly24sklep.pl/ | Ule dadant


https://pszczoly24sklep.pl/ | Ule dadant


Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Szymon Stanoch

43-518 Ligota, Włościańska 31

Numer telefonu: 513499046

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy https://pszczoly24sklep.pl/ | Ule dadant

Sklepy pszczelarskie mają w ofercie wiele różnych rodzajów uli. Dużym zainteresowaniem pszczelarzy cieszą się ule wielkopolskie i warszawskie, ale warto też zwrócić uwagę na ule Dadanta. Czym charakteryzują się ule tego typu? Jeśli chodzi o samą konstrukcję ula, to jest ona nierozbieralna, jednak pszczelarze lubią ule Dadanta z tego powodu, że są to tak zwane ule z jednym gniazdem. Taka budowa znacznie ułatwia obserwację i kontrolę tego, co się dzieje w ulu, zbieranie miodu też jest łatwiejsze, a to dzięki specjalnym plastrom.

Trzeba pamiętać jednak, że przy tego rodzaju konstrukcji ula, miód trzeba wybierać stopniowo, nie da się go od razu zebrać w całości. Na stronie pszczoly24sklep.pl można wybierać spośród tak różnych systemów uli, że każdy pszczelarz znajdzie idealne rozwiązanie dla swojej pasieki. Tym bardziej że w sklepie można zamówić też ule zagraniczne - niemieckie, czeskie czy też włoskie.

  • W tym sklepie online każdy właściciel pasieki ma możliwość zaopatrzenia się w ule czy niezbędne akcesoria. Według mnie to bardzo wygodny sposób na zaopatrywanie się.
    2019-04-29 14:41:12
    przez: hempav
    Ocena: 5

Pobliskie firmy:

P.H. BAU-TEC


Wilsona 30, Częstochowa

Zobacz >

GlassForm


Strzemieszycka 109, Dąbrowa Górnicza

Zobacz >

SchodyModern


Strzemieszycka 109, Dąbrowa Górnicza

Zobacz >