Mycie okien alpinistyczne


Mycie okien alpinistyczne


FRATERIS-AQUA

35-326 Rzeszów, Cicha 7

Numer telefonu: +48 518 526 159

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Mycie okien alpinistyczne

Przeszklone wieżowce prezentują się imponująco. Jednak aby utrzymać ten efekt, należy utrzymać je w czystości z zewnątrz. Zadanie umycia szyb najlepiej zlecić fachowcom. W województwie podkarpackim działa FRATERIS-AQUA, która zajmuje się wykonywaniem prac wysokościowych, takich jak mycie okien, szyb, malowanie dachów, renowacja kominów hutniczych, malowanie, odkurzanie oraz piaskowanie konstrukcji halowych.

Firma ta jednak różni się od tych, które wykorzystują rusztowania w celu zrealizowania danego zadania. Jej pracownicy bowiem wykorzystują podczas swojej pracy techniki alpinistyczne. Alpinizm przemysłowy cieszy się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, w końcu pozwala on na szybkie wykonanie usługi. Mycie okien alpinistyczne pozwala również ochronić trawnik czy chodnik przed uszkodzeniem, do którego niejednokrotnie dochodzi w przypadku stawiania rusztowań.

  • Mycie przeszklonych elewacji wieżowców dobrze jest zlecić ekspertom, którzy znają się jak mało kto na alpinistycznych technikach pracy. Zyskujemy dzięki temu pewność, że usługa będzie szybko i solidnie wykonana.
    2018-07-12 11:29:14
    przez: ronont
    Ocena: 5

Pobliskie firmy:

Abikon Producent


Mickiewicza 15, Jedlicze

Zobacz >

MUKK Architektura Wnętrz


Czajkowskiego 13, Krosno

Zobacz >

Forma Sp. z o.o.


Krajobrazowa 30, Rzeszów

Zobacz >