Firma przeprowadzkowa - Warszawa cennik


Firma przeprowadzkowa - Warszawa cennik


Taxi Bagażówka

03-216 Warszawa, Modlińska 6

Numer telefonu: 783 737 317

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Firma przeprowadzkowa - Warszawa cennik

Jeśli szukasz firmy przeprowadzkowej, która oferuje usługi przeprowadzkowe w niskiej cenie, a jednocześnie jest niezawodna i profesjonalna, firma Taxi Bagażówka spełni Twoje oczekiwania. Możesz się o tym przekonać, czytając podstronę firmy, zawierającej informacje o obowiązującym cenniku.

Sprawdź jaki ma cennik firma przeprowadzkowa w Warszawie, która uznawana jest za jedną z lepszych. Wszystko to dzięki doskonałej flocie samochodowej, a także profesjonalnemu podejściu pracowników. Tutaj masz do czynienia z fachowym doradztwem przez cały czas trwania usługi, a nawet przed jej realizacją. Jeszcze przed podpisaniem umowy możesz skorzystać z wyceny, która jest ustalana indywidualnie z każdym zleceniodawcą. Na stronie: taxibagazowka.com możesz również zapoznać się z przykładowymi cenami, dzięki czemu zorientujesz się w działalności firmy.

  • Serdecznie polecam firmę Taxi do przeprowadzek - przenosiliśmy się do nowego mieszkania, musieliśmy pokonać połowę miasta i dzięki Taxi się to udało! Szybko, sprawnie i bezpiecznie
    2018-07-12 11:29:14
    przez: Antoni
    Ocena: 4

Pobliskie firmy:

Kambion Sp. j


Książąt Mazowieckich 20, Czersk

Zobacz >

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć


Trakt Brzeski 58, Warszawa

Zobacz >

AMELY


Powstańców 62, Ząbki

Zobacz >