Granitowe zlewozmywaki montowane narożnie • PPUH ANFRA BIS


Granitowe zlewozmywaki montowane narożnie • PPUH ANFRA BIS


PPUH ANFRA BIS

64-400 Międzychód, Piaskowa 9

Numer telefonu: 501 312 732

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Granitowe zlewozmywaki montowane narożnie • PPUH ANFRA BIS

Produkty  oferowane przez producenta i sprzedawcę Anfra cieszą się zainteresowaniem dzięki swojej estetyce oraz wykonaniu. Granitowe zlewozmywaki to kluczowa i najbardziej rozbudowana kategoria, dodają eleganckiego wyglądu każdej kuchni oraz aneksowi kuchennemu. Faktura produktu przypomina naturalny kamień, a jej matowy i chropowaty wygląd prezentuje się niezwykle solidnie i umożliwia praktyczne i wygodne użytkowanie każdego dnia. 

Firma Anfra proponuje swoim klientom różne warianty kolorystyczne, produkty jedno- lub dwukomorowe oraz różne modele. Na stronie dostępne są między innymi zlewozmywaki granitowe narożne, okrągłe, owalne, prostokątne oraz kwadratowe. Jako doświadczone przedsiębiorstwo, przedsiębiorca gwarantuje zadowolenie z produktu oraz dokładne, solidne wykonanie każdego zamówionego produktu.

  • Zlewozmywaki od Anfra są solidnie i estetycznie wykonane. Mam taki jeden egzemplarz u siebie i muszę przyznać, że nie dość, że zdobi to pomieszczenie, to jeszcze sprawdza się w codziennym użytkowaniu. :)
    2018-08-30 13:48:15
    przez: itene
    Ocena: 4

Pobliskie firmy:

Zdrowy Sen


Krzywoustego 68, Poznań

Zobacz >

OneClick


Jana Matejk 1, Poznań

Zobacz >

Dalpo sp. z o.o.


Miedziana 3, Poznań

Zobacz >