Paski antypoślizgowe


Paski antypoślizgowe


PERFO Sp. z o.o. TEXCONCEPT Sp. K.

61-312 Poznań, Ostrowska 398

Numer telefonu: 61 646 95 50

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy Paski antypoślizgowe

Warto tak dostosować swój dom, aby przestrzeń była w pełni bezpieczna dla wszystkich mieszkańców poprzez skorzystanie z oferty tego sprawdzonego sklepu online. Dzięki niemu można sprawić, że poruszanie się będzie znacznie łatwiejsze i nikt nie zrobi sobie krzywdy podczas przechodzenia pomiędzy poszczególnymi pomieszczeniami. 

Warto zwrócić uwagę na paski antypoślizgowe, które w łatwy sposób można nakleić na schody czy posadzki, które są śliskie. Można w ten sposób zniwelować ryzyko upadku, co jest szczególnie pożądane w przypadku dzieci czy osób starszych. Montaż jest niezwykle prosty, co sprawia, że każdy sobie z nim poradzi, a cena jest niezwykle atrakcyjna. 

Gdzie można dowiedzieć się czegoś więcej? Należy wejść na stronę zakupy3eu.com, bo tam przedstawiona została pełna oferta tego sprawdzonego sklepu internetowego. Skorzystało z niej wielu zadowolonych klientów, może więc warto również dołączyć do ich grona? Takie okazje nie są dostępne w żadnym innym miejscu, dlatego opłaca się dokonać zakupu. 

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Zdrowy Sen


Krzywoustego 68, Poznań

Zobacz >

OneClick


Jana Matejk 1, Poznań

Zobacz >

Dalpo sp. z o.o.


Miedziana 3, Poznań

Zobacz >