CP PARTNER | Profile elewacyjne gzymsy


CP PARTNER | Profile elewacyjne gzymsy


CP PARTNER

62-090 Kiekrz, Polna 15

Numer telefonu: 691 764 212

Ocena firmy: (0 z 0 głosów)

Pobieżny opis firmy CP PARTNER | Profile elewacyjne gzymsy

Właściciele renomowanej firmy udowadniają, że nowoczesna sztukateria nie musi być wykonana z gipsu, drewna czy betonu. Przedsiębiorstwo realizuje innowacyjne projekty. W ofercie znalazły się dekory architektoniczne wykonane ze styropianu zaimpregnowanego specjalną mieszanką na bazie żywicy i krzemienia. To elementy lekkie i łatwe w montażu. Tego typu profile elewacyjne i gzymsy wyróżnia oryginalny wygląd i atrakcyjna cena.

Ze szczegółową specyfikacją produktów można zapoznać się na stronie cppartner.com. Na portalu udostępniono też galerię zdjęć ze zrealizowanymi projektami. Są tam fotografie nie tylko fasad budynków, ale również wnętrz urządzonych w różnych stylach. Dekory architektoniczne z powodzeniem można wykorzystać w każdym pomieszczeniu.

Czas realizacji zamówienia to około 14 dni roboczych. Orientacyjny cennik opublikowano na stronie internetowej. Przy większych zleceniach istnieje możliwość negocjacji cen. Pracownicy przedsiębiorstwa chętnie przygotują zindywidualizowaną ofertę.

Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Pobliskie firmy:

Zdrowy Sen


Krzywoustego 68, Poznań

Zobacz >

OneClick


Jana Matejk 1, Poznań

Zobacz >

Dalpo sp. z o.o.


Miedziana 3, Poznań

Zobacz >